החזון שלנו

להיות החברה  המובילה בישראל שמעניקה  ללקוחותיה את  האפשרות להמשיך וליהנות מאיכות חיים בביתם

להיות הבחירה  הראשונה של  בני ה- 40+ כגוף מסייע   בקשר השוטף עם הוריהם, בני הגיל השלישי.

ליצור עבור לקוחותינו חוויית שירות באווירה ביתית ובטוחה.

להעניק שירות  אמין, מכובד, אישי ומותאם לצרכי לקוחותינו באופן מקצועי ובסבלנות, בהקשבה וברגישות.

להיות גוף  עסקי שרואה ברווחת הלקוח חלק מהתשואה להשקעה.

רגעי זהב (בי-טן ישראל בע"מ)  הינה חברה המתמחה בשירותי נוחות ואיכות חיים לאוכלוסיית הגיל השלישי, ומאפשרת לכם ליהנות מרגעים קסומים בביתכם.רגעי זהב הוקמה מתוך ההבנה כי בהגיענו לגיל הזהב אין הדבר אומר בהכרח לצאת מהבית לדיור מוגן וכי איכות החיים מתחילה דווקא בבית. יצאנו לדרך מצוידים בביטוי "בשיבה טובה" ולאורו פיתחנו מגוון של שירותים ומוצרים שמבטיחים ללקוחותינו להמשיך ולחיות חיים מלאים ועשירים בסביבה הביתית והמוכרת. מגוון השירותים והמוצרים שפיתחנו מהווים מענה מושלם לבני גיל הזהב שמעוניינים להמשיך וליהנות מנוחות מקסימאלית ואיכות חיים אליה הורגלו התרבות, הבריאות, התחביבים, הבילוי בשעות הפנאי והמפגשים עם חברים ובני משפחה. צוות רגעי זהב ישמח להוות עבורכם, בני הגיל השלישי ובני המשפחה כתובת טבעית לכל שאלה ובקשה, להעמיד לרשותכם את הפתרונות שלנו ולהפוך כל רגע לרגע של זהב.

מי אנחנו

דני רוה

יליד 1952, נשוי +4, רמת השרון.דני: "רגעי זהב מהווה עבורי מפעל חיים שמאפשר לי לחבר בין שליחות חברתית ובין נסיון החיים שלי בטיפול בהורים מבוגרים ובני משפחה נוספים. אני שמח שאמי בת השמונים ואחת ואבי בן השמונים ותשע שמחים בי על הבחירה להקים את רגעי זהב ". בעל תואר שני ביזמות עסקית, בוגר התוכנית הדו-שנתית להכשרת מנהלים למוסדות ומרכזים לגיל השלישי. דני שימש כסגן מנהל אגף מחשוב בעיריית תל אביב, ומילא שורה של תפקידים בתחום המיחשוב במבטחים מחשבים, הסנה ועוד.

נורה סיפרמן

ילידת 1955, נשואה +3, רמת גן. "למזלי זכיתי להורים נפלאים שגם היום, כשהם בני מעל לגיל שמונים הם עצמאיים ופעילים. בהיותי מעורבת בחיי הורי והכרותי עם צרכיהם, מאד הזדהתי עם הרעיון של דני וראיתי הזדמנות להיות מעורבת בפרוייקט עם שליחות, פרויקט שיש בו מענה איכותי  לצרך אמיתי."  נורה שמשה כמנכ"ל של חברות כמו אגד תעבורה, תקשוב, וסמנכ"ל כספים בממ"ן, באופיס דיפו ובחברות אחרות.

לקבלת מידע נוסף